Technologické centrum Praha

Technology Transfer Manager

...známe cenu myšlenky

Publikováno: 11.03.2024

Náplň práce:

Láká Vás oblast inovací, dynamických technologických odvětví a inovačního podnikání? Hledáte příležitost pro seberealizaci a rozvoj vlastní agendy? Technologické centrum Praha, Oddělení rozvoje podnikání, hledá kolegu/kolegyni na pozici

Náplní Vaší práce bude podpora inovačních technologicky orientovaných firem s mezinárodními ambicemi a přenosu know-how (technologického transferu) mezi firmami i mezi výzkumnými organizacemi a průmyslem. Budete se podílet na organizování mezinárodních networkingových aktivit, budete vyhodnocovat technologický potenciál a aktivně vyhledávat aplikační příležitosti, které rozvíjí mezinárodní spolupráci. Zaměříte se na analýzu nových trhů a obchodních příležitostí a nabídnete je inovačním společnostem.
Budete spolupracovat s kolegy / kolegyněmi v oblasti financování inovací, IPR poradenství, marketingu nebo podpory rostoucích firem.

Stanete se odborníky na rozvoj inovativních firem.

Požadujeme:

-Základní podmínka úspěšného uchazeče je samostatnost a aktivita při dosahování cílů.
-Uchazeč /uchazečka musí umět hodnotit rizika a hledat optimální cesty k řešení úkolů.
-Musí být inovativní a nebát se používat nevyzkoušené cesty, má rozhled, pozitivní přístup a chuť se vzdělávat.
-Vhodnému uchazeči je vlastní schopnost vytvořit si plán, soustředit se na něj a dokázat vytrvat.
-Má výborné komunikační schopnosti v češtině i angličtině, dokáže se prezentovat a budovat si síť kontaktů.

Vaší výhodou bude:

- řidičský průkaz skupiny B,
- předchozí zkušenosti (nejsou ale podmínkou). Rádi dáme šanci čerstvým absolventům bez praxe, pokud nás zaujmou.

Nabízíme:
  • pracovní smlouvu,
  • odpovídající mzdové podmínky,
  • možnost dalšího vzdělávání a podporu profesního rozvoje,
  • 5 týdnů dovolené,
  • příplatek na stravování,
  • mobil a notebook i pro soukromé účely,
  • nástup možný ihned.

V případě zájmu nám prosím zašlete motivační dopis a životopis v českém a anglickém jazyce.

Kontakt: vacatkova@tc.cz